ПЕРШИЙ АРХИЄРЕЙ ЄПАРХІЇ

ДУХОВНИЙ ПРОВІД ПАРАФІЇ

Катехитична школа

При парафії діє Катехитична школа, у якій діти вивчають Боже Слово, сповнюючись Божою мудрістю та святістю.

Катехизація - це виховання віри в дітей, молоді і дорослих, у якому міститься головним чином християнське віровчення, яке викладається зазвичай органічно й систематично, щоб вводити в усю повноту християнського життя.

При Катедральному Соборі Пресвятої Трійці, діє катехитична школа ім. Митрополита Андрея Шептицького, директором якої є отець Юрій Завійський. Школа охоплює 200 осіб. Залучено 13 катехитів. Кожної неділі, в 10.30 год. відправляється Свята Літургія з участю дітей.

Навчаються діти переважно дошкільного і молодшого шкільного віку. Тривалість навчання у недільній катехитичній школі - 2 роки. Сюди приводять і дошкільнят: створена одна група з п’ятирічних дітей (15 осіб) та одна група з шестирічних (10-12 осіб).

Крім цього катехити підготовляють до сповіді та першого Святого Причастя дітей 3-4-их класів (при потребі і старших). Приступають діти до першого Святого Причастя у національних костюмах.

Метою катехизації дітей є те, щоб слово Боже було предметом розважання в особистій молитві, актуальним у літургійній молитві, постійно ставало більш внутрішнім і принесло свій плід у новому житті. Вивчання напам’ять основних молитов створює необхідну опору для молитовного життя. Проте слід пам’ятати , що першим місцем навчання молитви є християнська сім,я , вона є «домашньою церквою», у якій діти Божі вчаться молитись і бути витривалими у молитві. Для малих дітей щоденна родинна молитва стає передовсім першим свідченням живої пам’яті Церкви, яку терпеливо збуджує Святий Дух.

Для додаткових інформацій, будь-ласка телефонуйте на парафіальний телефон за номером (244)-3-96-21 або зверніться до о. Юрія Завійського. Також інформацію про працю Катехитичної недільної школи можна отримати з парафіяльного сайту та парафіяльного вісника «Святотроїцький Собор».